5 кроків до чудового самопочуття і гарного настрою

Жінки, на відміну від чоловіків, приділяють своїй зовнішності набагато більше часу. Виглядати привабливими та спокусливими – їхнє призначення і життєве кредо. Заради підтримки фізичної форми і психологічного комфорту вони здатні на будь-які жертви. Жінки, щоб викликати захоплення у чоловіків і заздрість у суперниць, готові:

  1. сидіти на виснажливих дієтах;
  2. вимотувати себе у фітнес-центрах;
  3. займатися екзотичними танцями;
  4. лягти під скальпель косметолога.

І це лише вершина айсберга. Перебуваючи в перманентному стані ворожнечі з логікою і конкретикою, ведучи вічний бій з целюлітом і зморшками, прекрасна стать свято вірить у свою винятковість. І всупереч здоровому глузду здобуває перемоги. Нехай тимчасові, але гідні захоплення.

Зробивши п’ять простих кроків, будь-яка представниця прекрасної статі буде не тільки гарно виглядати, але і відчувати себе активною, бадьорою і бажаною.

Крок перший

Використовуйте будь-яку можливість для відпочинку і релаксації

Отдых и расслаблениеСтрес може довести до знесилення навіть саму стійку людину. Щоб завжди бути у гарному стані, стрес повинен бути переможений. Без цього решта зусиль не принесуть результату. Обов’язковий повноцінний здоровий сон: не менше 8 годин на добу. Розслабляйтеся при найменшій можливості, а краще – не перенапружуйтеся. Дотримуючись цього правила, ви гарантовано відкладете процес передчасного старіння, уникнувши ранніх зморшок, сухості шкіри та її знебарвлення.

Крок другий

Збалансуйте своє харчування

Сбалансированное питаниеЗбалансований раціон – запорука прекрасного самопочуття і відмінного настрою. Збагатіть свій раціон здоровою і натуральною їжею. Вживайте побільше сирих продуктів: овочів, фруктів, ягід, горіхів. Слідкуйте за балансом жирів і вуглеводів. Не зловживайте алкогольними напоями (включаючи шампанське) навіть у малих дозах. Збагатіть страви рибою і морепродуктами. Своєчасне отримання організмом вичерпного комплексу антиоксидантів допоможе вивести токсини і холестерин.

Крок третій

Слідкуйте за водним балансом

Водный балансКращий прояв турботи про ваше самопочуття, настрій і красу – підтримання необхідного і достатнього балансу води у вашому організмі. Вода – агрегатор рідини, вона живить і зволожує шкіру, захищаючи її від сухості. У день рекомендовано випивати від двох до трьох літрів води.

Крок четвертий

Пам’ятайте про дрібниці

ДозвольтеПомните о мелочах організму згадати, що значить бути здоровим. Дивовижні зміни форми вже закладені в людській підсвідомості. Відчуйте це і дозвольте чарам здійснитися. Підтримувати ваше здоров’я і красу на належному рівні допоможе постійний ритуал гігієнічних процедур. Змивайте макіяж перед сном, користуючись тільки якісною і перевіреною косметикою. Не економте на собі – в питаннях здоров’я дрібниць не існує.

Крок п’ятий

Консультуйтеся у лікаря

Интересуйтесь мнением врачаЩодня з екрана телевізора нас переконують у винятковості і революційності рекламованих медичних препаратів та косметичних засобів. Чарівні телеведучі вселяють бажання заволодіти цим диво-засобом якомога швидше, відчувши ефект – тут і зараз. Однак, кожен організм індивідуальний. Щоб не нашкодити собі, перед придбанням та використанням обов’язково порадьтеся з фахівцями – косметологом і дієтологом. Дізнайтеся їх професійну, неупереджену думку. І якщо вони дадуть «добро» – не зволікайте. Можливо, це саме те, чого вам так не вистачало.

Найголовніше – регулярність і наполегливість. Все викладене зрозуміло і просто. Але працює лише при усвідомленому і регулярному повторенні. Зберіться з духом, і повний вперед!


Comments: