Істина у вині

вино1Популярність напою, іменованого вином, в сучасному світі неймовірно велика і зростає з кожним днем. Червоні, білі, столові, сухі, напівсолодкі, ординарні, марочні, колекційні. Їх асортимент настільки великий, що вибрати щось одне досить складно. Але якщо, все ж, ви вирішили побалувати себе або своїх друзів хорошим якісним напоєм, то варто запам’ятати кілька правил, якими слід керуватися при виборі вина.

вино1

Для початку, потрібно визначитися з місцем покупки. Якщо ви переживаєте за якість купленого вами напою, то купувати його потрібно тільки в спеціалізованих магазинах. Благо, їх зараз багато. У таких магазинах ризик купити погане вино мінімальний. До того ж в спеціальних винних супермаркетах, магазинах і льохах зазвичай можна дегустувати вподобане вино. А це означає, що ви не купите «кота в мішку».

У спеціалізованих магазинах зазвичай намагаються дотримуватися правил зберігання вина. Адже мало хто знає, що зберігати вино потрібно тільки в горизонтальному положенні і при певній прохолодній температурі. Тільки дотримуючись цих правил, напій збереже свої смакові якості.

Вино2

При купівлі вина уважно огляньте пляшку і пробку. Хороше вино ніколи не розливається в пакети. У них продається вино найнижчої якості, придатне тільки для використання в кулінарних цілях, наприклад, для приготування соусу або маринаду. Якісні вина розливають у скляні пляшки. Звернути особливу увагу варто і на пробку. Вона може бути як дерев’яною, так і пластиковою. З деяких пір пластикові пробки стали використовувати на багатьох винних заводах, так як цей матеріал не впливає на смак і аромат вина. Пробка у винній пляшці не повинна протікати, бути пересохлою або мати інші ушкодження. Вона повинна щільно прилягати до шийки пляшки, щоб у неї не потрапляло повітря. Адже якщо повітря потрапляє в пляшку, то вино псується і стає кислим.

вино3

При виборі вина потрібно звернути увагу і на ціну. Добре європейське вино не буде коштувати дешево. Чилійське або аргентинське вино обійдеться дешевше, але, все ж, смакові якості його не так вже й погані. Взагалі, немає гарантії, що захмарно дороге вино здасться вам амброзією. Такі вина мають величезну кількість різних смакових відтінків, які зможуть оцінити по достоїнству справжні цінителі і професіонали. Так що не варто дивуватися, якщо вино за кілька сот доларів може здатися вам занадто кислим або терпким. Все залежить від сорту вина.

Всі вина варто подавати до столу охолодженими. Особливо це правило стосується білих сортів вин. Ці сорти прекрасно підходять для вживання у весняно-літній період. Вони більш ніжні і прекрасно втамовують спрагу.

Для осені та зими краще підібрати червоне або рожеве вино.

І останнє, що потрібно запам’ятати любителям вин, це те, що їжа і вино яке до неї подається повинні гармоніювати між собою. Напій повинен доповнювати смакові якості страви. Наприклад, риба і м’ясо птиці чудово поєднується з легким білим вином, а свинина і баранина не терпить легкості. До цих страв підбирають вина міцніше, і тільки червоні. Під легку закуску, наприклад фрукти, підійдуть напівсолодкі як червоні, так і білі вина.

Вибирайте вино правильно, адже ви гідні лише найкращого!


Comments: