Як ваш організм реагує на клейковину?

Ви коли-небудь відчували хворобливі відчуття в центральній частині живота, його здуття, головні болі, труднощі з концентрацією уваги, підвищену втомлюваність, запор, діарею, нервозність, випадання волосся, болі в суглобах, анемію та інші неприємності зі здоров’ям без всякої видимої причини? Якщо це так, то цілком може бути, що ваш організм не може перетравлювати деякі види клейковини, і бажано уникнути цього.

Коли рекомендується уникати споживання клейковини?

1

Людям, які страждають від целіакії і мають ідіопатичний чутливістю до клейковини необхідно видалити його з раціону. Останнім часом у науково-популярних виданнях звучить досить багато думок, які стверджують, що здорові люди повинні уникати або хоча б зменшити споживання клейковини. Проте, це вже зовсім інша дискусія, і ми розглядати не будемо.

Що таке глютен?

Термін визначає групу білків, які в теорії, зустрічаються тільки в пшениці. На практиці поняття “клейковина” став родовим терміном для будь-якого типу білка, який може викликати проблеми, описані вище.

Насправді, проламинами є ті, які заважають нам є деякі зернові коли у вас є непереносимість глютену. Кожна з них містить заборонені проламины: зерна пшениці містять глиадины, жито містить secalina, а ячмінь містять гордеин.

Зернові, протипоказані людям з непереносимістю глютену:

  • Грау;
  • Жито;
  • Гібрид пшениці та жита (тритикале);
  • Ячмінь.

В теорії, овес переноситься усіма, хто намагається уникнути клейковини. На практиці, овес має підвищений ризик негативного впливу на організм, оскільки часто він вирощується на тій же землі, де раніше вирощували пшеницю. Тому, хоча він і містить глютен, овес можуть бути забруднені при збиранні або під час транспортування і обробки. Ось чому це часто овес з усіх зернових не потрапляє в список заборонених.

Що ще містить глютен?

Крім вищезазначених зернових, є деякі їх похідні, яких слід уникати:

– Манна крупа;
– Kouskous
– Висівки.

Що за захворювання целіакія?

Целіакія являє собою аутоімунне захворювання, яке змінює правильну роботу кишечника при перетравленні з’їденої їжі. Він має широкий спектр симптомів, основними з яких є ті, які стосуються порушень всмоктування. Це хронічна діарея, втрата значної частини ваги, не проходять болі в животі. Але більшість з людей, хто страждає на целіакію, не пов’язують шлунково-кишкові симптоми з такими проявами захворювання, як анемія, болі в суглобах, хронічна втома, ураження шкіри, неврологічні та поведінкові проблеми.

Що таке ідіопатична чутливість клейковини?

Підвищена клейковинная чутливість схожа на симптоми целіакії, але не включає аутоімунного процесу, при цьому жодною мірою не є наслідком пошкодження кишечника. В останні роки було виявлено, що ідіопатична непереносимість глютену є більш поширеним, ніж целіакію.

Як бачите, захворювання досить важко для діагностування. Тим не менш, досвідчений фахівець зробить це швидко і правильно. Головна складність – знайти такого фахівця…


Comments: