Чим корисний арахіс?

1

Арахіс вважається найбільш споживаним горіхом. Його можна купити повсюдно. Цей продукт має високу поживну цінність. Жмені горіхів достатньо, щоб покрити добову норму споживання білка.
Арахіс ще називають земляним горіхом. Він відноситься до сімейства бобових. Вперше його почали вирощувати в Перу. Смачні плоди швидко поширилися по іншим країнам. Сьогодні арахіс застосовують в харчовій промисловості, медицині і косметології.
Горішки можна їсти в сирому вигляді. Вони використовуються для отримання смачних страв. З плодів роблять чудове арахісове масло. Існує безліч солодощів з арахісом: цукерки, печиво, торти та ін. Арахіс подають як закуску і гарніру до страв.
Велику популярність мають солоні горішки. Їх обсмажують в олії і упаковують в герметичні пакети. Арахіс часто використовується в якості головного компонента в різних горіхових сумішах. Вартість його значно нижче, ніж вартість кеш’ю, бразильські або волоських горіхів.

2

Корисні властивості арахісу

Натуральний рослинний продукт приносить людині максимальну користь. Горішки містять ненасичені жирні кислоти і рослинне масло. У них багато білка, калію, фосфору, заліза і міді. У арахісі присутні вітаміни A, D, РР, В2 і В1. У ньому є фолієва кислота, поліфеноли, вуглеводи і біотин. Горішки не мають холестерину.
Арахіс рекомендований при гастриті, виразковій хворобі, проблеми з потенцією і нервовою системою. Він покращує увагу і пам’ять. Активні речовини горіхів допомагають у лікуванні хвороб серця та судин. Арахіс захищає організм від вільних радикалів. В горішках містяться фітостероли, що уповільнюють ріст пухлин.
Смачні горішки мають амінокислоту триптофан. В організмі вона перетворюється в серотонін (гормон радості). З цієї причини арахіс необхідно включати в свій раціон при депресії і стресу.

Як правильно вживати продукт

Арахіс вважається дуже калорійним. Тому його треба їсти невеликими порціями. Надмірне захоплення горішками призводить до ожиріння.
Сирі горішки можуть викликати проблеми з травленням. Земляний горіх часто стає причиною алергії. Він не рекомендований при подагрі, артриті і артрозі. Якщо продукт зберігався неправильно, то на горіхах заводиться пліснявий грибок. Він виділяє небезпечні токсини. Правильне зберігання передбачає дотримання особливого режиму. Горішки вимагають низької вологості. Якщо арахіс обсмажувати, то частина вітамінів руйнується.

3


Comments: