Улюблений шоколад – найкращий лікар

shokolad_2Солодкий і смачний шоколад можна придбати без рецепта в найближчому магазині! Кількість не обмежується, цінова категорія невисока, вибір смаку – за бажанням! Але можливості улюблених ласощів дуже багатогранні! Умілий лікар – шоколад, без уколів і пігулок позбавить від багатьох неприємних симптомів. То з чим йому під силу впоратися? Що він зможе зробити?

Позбавить від депресивного стану

Шоколад підвищує рівень гормону щастя, іменованого серотоніном. Достатня кількість цього компонента проганяє депресію. Похмурий настрій розтане, як тануть у роті шматочки темних солодощів. Людина відчуває таку саму ейфорію, як при закоханості!

В момент підвищить настрій

Вміст теоброміну в шоколаді здатен підняти на крилах радості за лічені хвилини. Плитка солодкого задоволення – це посмішка та сміх, позитивні емоції і оптимізм! Проженіть апатію і кепський настрій!

Рятує від інсультів та інфарктів
chokolate

Флавоноїди, які містяться в ласощах, нормалізують роботу тромбоцитів крові, не дозволяють їм утворити тромб. Вчений-професор Карл Кін навів докази, що кілька шматочків шоколаду повинні обов’язково стати нормою для профілактики серцево-судинних недуг. Продукт позитивно впливає на стінки судин, зміцнює їх, зменшує ризик їх звуження. Навіть гіпертоніки не повинні боятися шоколаду, тому що в його складі в 7 разів менше кофеїну, ніж в чашці кави.

Підвищує потяг закоханих

Найвідоміший у світі афродизіак зробить побачення неповторним! У серцях закоханої пари спалахують небувалі почуття! Їх накриває нова хвиля тяжіння. Очі навпроти стають незвичайно чарівними! Недарма чоловіки задаровують свою улюблену цукерками! Вона насолоджується приємним смаком, а шоколад тим часом плете тенета спокуси!

Зробить розумнішим

У какао-порошку і какао-маслі знаходяться мінеральні речовини, що сприяють підвищенню працездатності клітин мозку. Тому в ситуаціях, коли необхідно сконцентруватися і видати максимум винахідливості і творчості, шоколад – це ідеальна швидка допомога! І студенти, і абітурієнти, і люди творчих професій стимулюють розум скибочками темного або молочного помічника!

Допоможе стати красивішим
shokolad

Магній, фосфор і кальцій, що міститься в шоколадці, зсередини очищають і підтягують шкіру, активізують обмінні процеси, навіть омолоджують весь організм! Присутність в продукті антиоксидантів очищає клітини тіла від токсинів. Причому така терапія для молодості проводиться як зсередини, так і зовні! У салонах краси вже багато десятків років успішно використовують обгортання і маски на основі шоколаду.

Збереже посмішку

Відомо, що цукор не дуже корисний для здоров’я зубів. Але шоколад – інша справа! Він містить тіанін, антибактеріальні властивості якого перешкоджають появі карієсу. А фтор і фосфор зміцнять ідеальну посмішку! Відвідувати стоматолога можна буде рідше!

Не зіпсує фігуру

Дівчата і жінки побоюються ласощів, думаючи, що вони зіпсують стрункі лінії тіла. Але це помилка! Шоколад чудово втамовує голод! Після нього вже не захочеться набивати шлунок калорійною і жирною їжею. Існує навіть спеціальна шоколадна дієта, за допомогою якої дами позбавляються від зайвих кіло.

У шоколаду-лікаря м’яка вдача і славний характер. Куштувати його поради надзвичайно приємно. Консультуйтеся на здоров’я. Це дуже корисно і однозначно смачно!


Comments: