Проведення банкетів

Проведение банкетов

Грузинський ресторан «Тифліс» з радістю допоможе Вам організувати будь-який урочистий або святковий захід у Вінниці, будь то весілля, день народження або ювілей, ділова або дружня зустріч. Щоб подія пройшла ідеально і в пам’яті залишилися тільки приємні спогади, варто довірити проведення банкетів професіоналам. Ми зробимо все можливе для створення найкращих умов.


 

Проведение банкетовМожливість відзначити урочистість в приємній атмосфері, покуштувати вишукані кулінарні витвори, різноманітні холодні і гарячі страви, закуски, випити чудесні вина та інші чудові напої – все це результат роботи колективу нашого ресторану. Індивідуальні рішення для приватних заходів – запорука їх успішності. Творчий підхід до надання цілого спектру послуг гарантує, що недорогі банкети за якістю перевершать усі сподівання.


 

Проведение банкетовНаше завдання – проведення банкетів та фуршетів на належному рівні. Відмінний сервіс, технічне оснащення, сервіровка і високі стандарти. Ми прагнемо задовольнити і перевершити потреби наших гостей до, під час і після урочистостей, що проводяться в нашому ресторані. Організація банкетів – це традиційний або оригінальний стиль проведення заходів, і ми гарантуємо повний комплекс послуг і порядок на столі. Ми пропонуємо повне меню, або можемо підібрати його відповідно до бюджету. Банкети, організовані в наших залах, залишать незабутнє враження. А великий досвід обслуговування значущих подій і увага до всіх деталей гарантують що наші клієнти отримають тільки самі якісні обслуговування і сервіс.