Користь і шкода від кавунів


4Ті , кому пощастить побувати в Японії , зможуть спробувати місцеве винахід – квадратні кавуни. Ці незвичайні ягоди вирощують в спеціальних скляних коробках , які за розміром точно відповідають розмірам секцій в японських холодильниках. Завдяки цьому такі кавуни дуже зручно зберігати , правда і коштує цей продукт недешево. А ось американським селекціонерам вдалося вивести мініарбузи , які за розміром не перевищують апельсин. При цьому такі плоди абсолютно не мають кісточок . Все-таки краще , коли кавун великий , а головне соковитий і солодкий . Але як такий знайти і який сорт найсмачніший ?

2

У світі зустрічається більше тисячі різновидів кавунів. Найбільш звичні для російського споживача – астраханський і узбецький . Але незабаром скласти їм гідну конкуренцію зможуть кавуни , вирощені в Підмосков’ї. За словами садівників- любителів , головний секрет вирощування кавунів – це правильний догляд , увагу і терпіння , адже кавун дозріває на 82 -й день після посадки. А що якщо його зірвали завчасно і тепер продають під виглядом стиглого ? Скоростиглі кавуни дуже часто містять велику кількість нітратів , які потім , на жаль , накопичуються в нашому організмі. Це призводить до хронічних і гострим интоксикациям . Якщо говорити про дітей , то це дуже важливо , оскільки дитячий організм дуже активно накопичує і вкрай погано виводить нітрати.

3

Існує один нехитрий спосіб дізнатися , чи можна вживати кавун . Необхідно розтерти шматочки кавуна в склянці з теплою водою. При цьому фарбована в рожевий колір вода вкаже на те , що вміст шкідливих речовин у такому кавуні перевищує всі допустимі норми. Такий кавун ні в якому разі не можна вживати. Якщо ж вода просто помутніла , то з кавуном все гаразд. Але проводити такі експерименти поруч з баштанним розвалом не варто. Втім , як і просити продавця вирізати невеликий трикутник з кавуна . У першу чергу , це негігієнічно , крім того цей шматочок може стати причиною харчового отруєння. Якщо ви сумніваєтеся в якості продукту , краще вивчіть документи і ліцензію на торгівлю. Наприклад , реєстрацію торгової точки або санітарно- епідеміологічний висновок.
1

Високий вміст в кавунах корисних цукрів і клітковини добре впливає на щитовидну залозу. Як відомо , саме цей орган несе відповідальність за обмін речовин у людському організмі , і якщо у вас з’явилося бажання скинути пару- трійку зайвих кілограмів , слід прислухатися до рекомендацій дієтологів. А саме їсти протягом усього дня кавун . Замість кавуна можна використовувати висівки , тобто чергувати висівки і кавун аж до самого вечора. Природно такий день не варто проводити частіше одного разу за два тижні .
Фахівці стверджують , що найкорисніші та солодкі кавуни – пізні . У продажу вони з’являються наприкінці серпня , так що не поспішайте пробувати перші ягоди. У скоростиглих плодах немає ні користі , ні смаку .


Comments: