Комплексне харчування

Завжди приємно розпочати свій день продуктивно і з гарним настроєм. Зустрічайте ранок за сніданком у затишній атмосфері, в компанії близьких людей, партнерів або колег по роботі. Це прекрасна можливість подумати або ж просто розпланувати свої дії.

У багатьох з нас робочий день триває вісім годин, а то й більше. Якщо з ранку всі думки зосереджуються на роботі, то ближче до обідньої перерви мозок починає думати вже в іншому напрямку, намагаючись визначити, де б пообідати, що замовити і як встигнути поїсти. Коли часу занадто обмаль, перекусити в фаст-фуді або пропустити обід буває найпростішим рішенням. На жаль, в довгостроковій перспективі прості рішення обходяться нам дуже дорогою ціною: ми платимо за них здоров’ям, красою і довголіттям.

Грузинський ресторан «Тифліс» пропонує Вам комплексні сніданки та обіди у Вінниці за доступною ціною. Наше комплексне харчування складається з оптимальних поєднань продуктів, що містять необхідні для здоров’я компоненти. Меню комплексних сніданків і обідів розраховане на різні смаки, тому Вам не доведеться харчуватися незвичною їжею, яка не входить у звичайний раціон.

kompleksnye_zavtraki_i_obedy2kompleksnye_zavtraki_i_obedy1