Вінниця красиво і смачно зустрічає євро-гостей!

Євро 2012

Євро-2012 вже в Україні – в Києві, Львові, Харкові та Донецьку. Близько 1 млн туристів відвідають нашу країну цього літа. Та не футболом єдиним житимуть у нас закордонні гості. Екскурсії містами, тури замками, походи в гори, відвідини ексклюзивних ресторанів і кафе – ось, що також цікавитиме фанів Євро-чемпіонату. Для цього якнайактивніше працюватимуть туристичні оператори, гіди та агенції. Що ж вони запропонують? Найперше – відвідати Вінницю!

 

Вінниця: від аеропорту до фонтану. Дістатися до цієї перлини Поділля туристи зможуть не лише автобусами, а й літаками. Адже у Вінниці вже з 11 червня запрацює «Аеропорт Вінниця», де на час перебігу футбольних баталій буде розміщено стоянку для літаків, які перевозитимуть туристів. Звідси також можна буде дістатися в інші країни: Чорногорію, Хорватію, Італію і Росію. Ці рейси запрацюють відразу після відкриття аеропорту.

Куди ж податися нашим гостям? Будь-який тур-гід вкаже на головну окрасу міста – вінницький фонтан «Рошен». Він з’явився тут лише восени минулого року, але подивитися на нього вже з’їжджаються туристи з усієї Європи. Адже це єдиний в Україні і найбільший у Європі музичний плаваючий фонтан. Цей дивовижний фонтан розміщений на відкритій водоймі річки Південний Буг, займаючи 140 метрів річки, висота напору в води фонтані сягає 60 метрів. Захопливе видовище у поєднанні з музикою і водою, звичайно, краще споглядати ввечері. «Рошен» є справжнім музикальним театром на воді, де за допомогою проекторів, різнокольорових лазерів та неперевершеної класичної музики створюється захопливе шоу. «Рошен» за своїми спецефектами став серйозним конкурентом відомого фонтану в Дубаї. Відтепер всі романтики світу з’їжджатимуться саме в Вінницю!

Від фонтану – до «Тифлісу»! А що ж то за романтика без романтичної вечері, обіду чи сніданку?! Всім нам добре відома приказка, що шлях до серця коханої людини лежить через… її шлунок. Тому у Вінниці може зачарувати не лише музичний фонтан, а й гостинність та вишуканість кухні. Не скуштувавши всіх національних українських наїдків, туристу не слід їхати додому. Не скуштувавши справжніх грузинських страв у ресторані «Тифліс», не слід йти навіть до фонтану.
«Тифліс» – неповторна оаза грузинської культури у Вінниці. Інтер’єр ресторану виконано у стилі старовинного грузинського містечка, назву якого й носить ресторан. Це затишне й колоритне місце відпочинку нагадує старовинне грузинське поселення з кам’яними будиночками, дерев’яним  декором, старими чорно-білими фотографіями грузинських родин, цінними антикварними меблями. Тут можна відчути справжній домашній затишок та насолоду від щирої дружньої бесіди. Це саме те місце, де, крім смачної та ситної кухні, вам запропонують усе багатство культури Грузії, її звичаїв та національного характеру.

Увесь неповторний світ Грузії для вас відкриється вже біля дверей ресторану «Тифліс», де на кожного відвідувача з найкращими грузинськими побажаннями чекає колоритний швейцар. Він запропонує вибрати найкраще місце для трапези та подарує перші незабутні враження від славетної грузинської гостинності.

Душа древнього грузинського містечка криється і в розмаїтті вишуканих страв ресторану «Тифліс», майстерно та з любов’ю приготованих за старовинними грузинськими рецептами. Традиційні автентичні грузинські страви, неповторні аромати яких розливаються по всьому ресторану, не лише втамують голод, а й відкриють вам Грузію із середини. Справжні грузинські хачапурі, сир сулугуні, гострий суп-харчо, соковитий шашлик і пряний люля-кебаб перенесуть вас у серце Грузії. А неперевершені грузинські вина додадуть цій кулінарній «подорожі» вишуканості та експресії.

У ресторані «Тифліс» можна скуштувати і страви європейської кухні. Також, перебуваючи тут, ви матимете можливість завжди перебувати на зв’язку зі своїми друзями і родичами завдяки wi-fi-зв’язку. Отже, цього літа кожен гість Вінниці, крім незабутніх футбольних вражень, зможе збагатитися смачними спогадами про вінницьку гостинність по-грузинськи.


Comments: